MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 17388379

nr 1738 8379

Skåp

Karl Johan, Pilastrar, Björk, överdel med låda. Bredd: 52 cm, djup: 45 cm, höjd: 138 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:34:04

9/11 20:36:03 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren